kurumsal

Kurucu Başkanımız ve Mesajı

Behzat AÇIKALIN

Behzat AÇIKALIN

 

1951’de Antakya Harbiye’de doğdu. İlkokul yıllarında ailesinin maddi imkanları iyi olmadığı için, okulunu büyük zorluklarla bitirdi. 10 yaşında Elektrikçi çırağı olarak işe başladı. 16 yıl boyunca bu sektörde aktif olarak çalıştı, azmi ve çalışkanlığı ile çıraklık kalfalık sürelerini hızla geçip deneyimli bir usta oldu. 1977 yılından kardeşleri ile birlikte Mersin’e geldi. 1978 de ilk elektrik hizmetleri firmasını ortaklı bir şekilde kurdu. 1992 de Kendi elektrik firması olan Er Elektrik’i kurdu. Elektrik malzemeleri pazarlaması ve anahtar teslimi AG-OG elektrik tesisleri yapım işleri konusunda faaliyet göstermeye başladı. Türkiye'de ve dünyada önemli gelişmeleri yakından takip ederek, Mersin’de var olan ihtiyaçları karşılayacak taahhüt gurubu, özellikle OG tesis ve fabrika elektrifikasyonu konusunda uzman hizmetleri sunacak ekipman ve personel tedariki sağladı.

2000 yılında, sektörel açıkları tespit ederek doğru atılımları gerçekleştirerek jeneratör ve kesintisiz güç kaynağı temin, montaj ve bakımı konusunda yatırımlar yapıp hedef kitlesinin ihtiyaçlarına doğru çözümler sundu.

 

 

KURUCU BAŞKANIMIZIN MESAJI

Hayattaki amacımız, hedeflerimiz, ideallerimiz ne olursa olsun onu başarmak ve elde etmek istiyorsak çok çalışıp ve asla vazgeçmemeliyiz. 

 

Bu hedeflerinize ulaşmak için mutlaka İnsana ve doğaya saygı temelinde değer yaratma bilinci ile gelişerek ilerlemeliyiz. 

Değer üretme ve bu değerleri paylaşarak birlikte yaşatma prensibi ile projeler üretmeliyiz. 

Çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sürdürülebilir bir dünya için mühendislik ve teknoloji gücümüzü stratejik becerilerimiz ile birleştirerek yenilikçi girişimlerde bulunmalıyız.

 

Başladığı her işi takım çalışması ile güvenilir bir şekilde tamamlayan, müşteri memnuniyetini birinci sırada değerlendiren şirketimizin başarısı iş ortaklarımızın, yatırımcı ortaklarımızın ve çalışanlarımızın mutluluğu ile doğru orantılı olarak artmaya devam etmektedir.

Saygılarımla...

 

 

Whatsapp Destek Hattı