kurumsal

Biz Kimiz Neler Yaparız ?

Biz Kimiz

ER ELEKTRIK SAN.VE TIC.LTD.ŞTI. 1992 yılından beri, Mersin genelinde elektrik malzemeleri pazarlaması ve anahtar teslimi AG-OG elektrik tesisleri yapım işleri konusunda faaliyet göstermektedir. Şirketimiz, Ülkemizin en seçkin elektroteknik firmalarının Mersin bayiliğinin yanı sıra, Endüstrinin ihtiyaç duyduğu her türlü elektrik malzemelerinin temini konusunda uzmanlaşmıştır. Faaliyetlerimizde ana ilkemiz, müşterilerimizin faaliyet alanımız kapsamındaki ihtiyaçlarını en kısa zamanda, tam olarak istenen özellik ve koşullarda en ekonomik şekilde temin etmektir. Ana faaliyet alanımız toptan elektrik malzemesi pazarlaması olmakla birlikte, taahhüt gurubumuz özellikle OG tesis ve fabrika elektrifikasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. Jeneratör ve kesintisiz güç kaynağı temin, montaj ve bakımı konusu diğer bir ihtisas alanımızdır. Bu cümleden hareketle, şirketimiz, elektrik konusunda partneri veya bayi olduğu yerli ve yabancı şirketlerin de desteği ile tasarım, projelendirme, malzeme temini, uygulama ve montaj işlerini tümleşik ve ayrı ayrı yapmaktadır.

Faaliyetlerimizi, yakın zamanda ikinci çevreyolu, H.Okan Merzeci Bulvarı üzerinde Elektrik Malzemesi lojistik merkezi olarak inşa ettiğimiz, toplam 2.500m² kapalı alanda, otopark sorunu olmayan ve ulaşımı hayli kolay hizmet binamızda sürdürmekteyiz. 2012 yılında faaliyete geçirdiğimiz Irak’ın Süleymaniye kentindeki şubemizle, tedarik ve taahhüt hizmetlerimizi uluslararası alana taşımış bulunmaktayız. Hizmetlerimiz, yurt içi ve yurt dışında, 15 idari personel, 2 Elektrik Mühendisi, 5 Elektrik Teknikeri olmak üzere toplam 46 deneyimli personel ile yürütülmektedir. Tehlike katsayısı yüksek bir sektörde faaliyet göstermemiz sebebiyle, iş güvenliği bizim için bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Çalışanlarımızın beden ve ruh sağlığının korunması, faaliyetlerimizde en çok önem verdiğimiz önceliğimizdir. Bu yaklaşımımızı yakın zamanda ISO 9001 ve OHSAS 18001 ile belgelendirmiş bulunuyoruz.

Kalite Politikamız

Er Elektrik olarak sunulan hizmetlerin, müşterinin öngördüğü kalite ve şartlardan daha üst düzeyde olduğu konusunda müşterinin güvenini kazanmak ve bu güveni koruyarak, yürürlükteki yasa, yönetmelik ve standartlara uyumlu olarak çalışmak. Şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirerek yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmemize bütün çalışanlarımızın katılımını sağlamak. İş ilişkisinde bulunduğumuz firmalarımız ve tedarikçilerimiz ile birlikte karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak öncelikli kalite politikamızdır.

Vizyonumuz

Sektörde lider, çalışanlarının memnuniyetini sağlayan, müşteri istek ve beklentilerini tam algılayabilen, çözüm ortağı firma olmak amaçlanmaktadır.

Misyonumuz

Çalışanlarımızın tam katılımıyla, zamanında hizmet üretebilen, takım çalışmasını ve kaliteyi benimsemiş çevreye duyarlı bir dünya markası olmaktır.

Whatsapp Destek Hattı